User:Electricsheep/sandbox: Difference between revisions
→Event Stages
Line 1:
__TOC__
=Event Stages=
{| class="wikitable mw-collapsible stagetable" style="text-align: center;"
|-
Line 23 ⟶ 21:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 35 ⟶ 33:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 47 ⟶ 45:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 59 ⟶ 57:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|5/5
Line 71 ⟶ 69:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|6/6
Line 83 ⟶ 81:
|{{Icon|Indoors|size=24}}<br />Indoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|7/7
Line 95 ⟶ 93:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|8/8
Line 107 ⟶ 105:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|9/9
Line 119 ⟶ 117:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|10/10
Line 131 ⟶ 129:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|11/12
Line 143 ⟶ 141:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|12/12
Line 155 ⟶ 153:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|1/1
Line 167 ⟶ 165:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 179 ⟶ 177:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 191 ⟶ 189:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 203 ⟶ 201:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|5/5
Line 215 ⟶ 213:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|6/6
Line 227 ⟶ 225:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|7/7
Line 239 ⟶ 237:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|8/8
Line 251 ⟶ 249:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|9/9
Line 263 ⟶ 261:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|10/10
Line 275 ⟶ 273:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|1/1
Line 287 ⟶ 285:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 299 ⟶ 297:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 311 ⟶ 309:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 323 ⟶ 321:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|}
|