User:Electricsheep/sandbox: Difference between revisions
Line 1:
__TOC__
=Event Stages=
{| class="wikitable mw-collapsible stagetable" style="text-align: center;"
|-
Line 23 ⟶ 21:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 35 ⟶ 33:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 47 ⟶ 45:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 59 ⟶ 57:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|5/5
Line 71 ⟶ 69:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|6/6
Line 83 ⟶ 81:
|{{Icon|Indoors|size=24}}<br />Indoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|7/7
Line 95 ⟶ 93:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|8/8
Line 107 ⟶ 105:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|9/9
Line 119 ⟶ 117:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|10/10
Line 131 ⟶ 129:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|11/12
Line 143 ⟶ 141:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|12/12
Line 155 ⟶ 153:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|1/1
Line 167 ⟶ 165:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 179 ⟶ 177:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 191 ⟶ 189:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 203 ⟶ 201:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|5/5
Line 215 ⟶ 213:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|6/6
Line 227 ⟶ 225:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|7/7
Line 239 ⟶ 237:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|8/8
Line 251 ⟶ 249:
|{{Icon|Outdoors|size=24}}<br />Outdoors
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|9/9
Line 263 ⟶ 261:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|10/10
Line 275 ⟶ 273:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|1/1
Line 287 ⟶ 285:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|2/2
Line 299 ⟶ 297:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|3/3
Line 311 ⟶ 309:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|-
|4/4
Line 323 ⟶ 321:
|{{Icon|Urban|size=24}}<br />Urban
|
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|<div class="rewards"
|}
|
Revision as of 16:12, 19 November 2022
Event Stages
Images
Shop Info
gear use
rewards
2000Advanced Tactical Training Blu-ray (Millennium)
20kAdvanced Tactical Training Blu-ray (Millennium)
200kAdvanced Tactical Training Blu-ray (Millennium)
2MAdvanced Tactical Training Blu-ray (Millennium)
2.5MAdvanced Tactical Training Blu-ray (Millennium)
ItemCard
Lorem ipsum dolor sit amet Wavecat Pillow, consectetur adipiscing elit. Vivamus pretium mollis purus. Sed sed dolor magna. Nunc a dignissim ante. Aenean id leo purus. Aenean sed dui malesuada, cursus ex a, sodales velit. Vivamus mattis venenatis mattis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Pellentesque sit amet placerat quam. Nunc porta eros a lacus maximus, vitae elementum ipsum malesuada. Aenean rhoncus et arcu a dignissim. Sed turpis massa, varius aliquet maximus vel, ultricies convallis lacus. Praesent tempus laoreet quam ut laoreet. In fermentum suscipit sapien, quis egestas ante blandit sed. Vestibulum eget augue vel felis tincidunt varius.
Inline text
Inline text
Inline text
Wavecat Pillow
Wavecat Pillow
Inline text
Inline text
Wavecat Pillow
Wavecat Pillow
Wavecat Pillow
Wavecat Pillow
Alt text
Teddy Bear with Bow
Advanced Tech Notes (Shanhaijing)
CharacterCard
Cargo query test table output
Celestial Pantheon: The Fury of Set (Limit Break Raid): 06/27 - 07/22
Sounds test
<audio controls preload="none"> <source src="//static.miraheze.org/bluearchivewiki/8/80/Airi_Title.ogg" type="audio/ogg"> <source src="//static.miraheze.org/bluearchivewiki/transcoded/8/80/Airi_Title.ogg/Airi_Title.ogg.mp3" type="audio/mpeg"> <p><a href="//bluearchive.wiki/wiki/File:Airi_Title.ogg">Your browser doesn't support HTML5 audio.</a></p> </audio>
//static.miraheze.org/bluearchivewiki/8/8e/Icon_sound.png
//static.miraheze.org/bluearchivewiki/8/80/Airi_Title.ogg
//static.miraheze.org/bluearchivewiki/8/80/Airi_Title.ogg
Listen: